POVEDALI O KNIHE

INSOMNIA

Myslím, že na vystihnutie tejto kníhy úplne stačí jedno slovo – Vynikajúca! Dej je strhujúci, postavy skutočne realistické, príbeh rozhodne zaujme aj ľudí, čo nemajú radi sci-fi knihy. Nie je to žiadny obyčajný román ... je to akčné, strhujúce ale zároveň romantické.
Rozhodne odporúčam! Kupila som si to ako ebook ale knihu kúpim ako dar. Jednoducho radosť čítať a ma to prekvapivý záver. Knihu hodnotím 5 hviezdičkami za naozaj strhujúci dej, ktorý nenudí. A autorka je Slovenka, no super.
— Martinus.sk
Klasický napínák, musíte jednoducho čítať a čítať až do konca. Dej, zápletka všetko dobré vymyslené. Oplatí sa kúpiť a prečítať!!
— PantaRhei.sk
Bola som veľmi zvedava aká bude kniha, téma ma zaujala tak som dúfala, že ma kniha nesklame. Po dočítaní musím povedať, že ma kniha vôbec nesklamala. Od začiatku ma zaujala, vtiahla ma do deja. Skvelé čítanie. Nemohla som sa od nej odtrhnúť . :) a už sa teraz teším na pokračovanie, dúfam, že bude čím skôr :) Bola to nezvyčajná téma, zaujímavý dej, miestami som nevedela čo bude nasledovať ďalej. Podľa mňa kniha na pohodove čítanie :) Odporúčam :)
— Martinus.sk
skvelý, pútavý príbeh o niečom novom (minimálne pre mňa) :) užila som si čítanie a oddych pri tejto knižke a odporúčam. Skvelý príbeh od skvelej slovenskej autorke.
— Goodreads.com
Tak táto kniha je úplne najlepšia akú som kedy čítala :) Skvelé spracovanie, perfektný nápad a to, že je celý príbeh písaný v prítomnom čase - to ma úplne uchvátilo. Nikdy som nečítala lepšiu knihu, zhltla som ju (dá sa povedať) za dva dni, celý príbeh prinúti čitateľa prečítať si riadok po riadku a neprestať... Jednoznačne odporúčam!! Už sa teším na pokračovanie :)
— Martinus.sk
Keď som dostala do rúk túto knihu, vôbec som si nemyslela že ju napísala Slovenka. Vlaďa, je jedna milá a úspešná autorka a ja jej prajem len to dobré do života! A teraz k jej dielu. Túto knihu som nevedela pustiť z ruky, má napínavý dej, postavy sú mega úžasné, Veľmi sa mi zo začiatku páčilo ako Sara mala “dvoj-život” Cez Deň iný človek. A Večer. ľahko sa to dalo čítať, bolo to vtipné napínavé. Má to také čaro keď ju čítate večer... :) Ani neviete ako a už je ráno! Za mňa 5 z 5 :) Teším sa na jej pokračovanie !!!:)
— PantaRhei.sk
 

RECENZIE OD KNIŽNÝCH BLOGERIEK

Marry's World

"Do knihy som sa okamžite začítala a ľahko som sa dokázala vžiť do života hlavnej hrdinky.... Insomnia je niečo nové, iné, odlišné od toho, čo som doteraz čítala."

Nyshtia books

"Ja Saru milujem. Milujem jej povahu. Milujem ako rozmýšľa. Milujem aj to ako sa k vám prihovára... A proste občas mám strach pretočiť ďaľšiu stranu pretože absolútne nevieš čo sa deje.  Ten dej je tak super napísaný že nemôžeš predvídať. Absolútne nič..."

Svet kníh

"Bolo to akčné, romantické, nadprirodzené, prepracované, premyslené, miestami vtipné a vážne originálne."

Book, thought, dream

"Nechýba romantika a celý dej okorenila povaha hlavnej postavy jej občasná nezodpovednosť a chuť užívať si všetok čas ktorý jej Insomnia poskytuje... Dej bol naozaj veľmi pútavý a udržal ma pri knihe až kým som ju celú nedočítala."

MÉDIA

 
 REPORTÁŽ PRE KOŠICE:DNES

REPORTÁŽ PRE KOŠICE:DNES

 
 

ROZHOVORY

 

HYPERSOMNIA

Jednotka rozvírila vody slovenskej literatúry a každý čakal, či autorka udrží latku. A ona ju nielen že udržala, ale vysoko preskočila. Druhá časť má grády, “gule” a napínavý dej, pri ktorom postupne nachádzate kapitolu za kapitolou ďalšie a ďalšie veľkonočné vajíčka ako poplašený zajačik. Je ich toľko, že si ich ani len neviete zapamätať! A keď to všteko ku koncu knihy začne dávať zmysel a kolieska zapadnú na svoje miesta, tak si poviete že “whaaaaaaaat”! Táto kniha je proste midnf*ck, pardon za výraz :-D Jednoducho výborná! Staré postavy, nové postavy, odhalenia, ktoré vás posadia na zadok. Krásne L.A. (opäť budete mať pocit, akoby ste tam naozaj boli) a ten koniec... No, asi je na čase začať autorku otravovať otázkou “Kedy bude trojka???” :-D Odporúčam, skvelé čítanie!
— Martinus.sk
Jedným dychom som si prečítala toto pokračovanie Insomnie a musím povedať, že som nadšená. Druhé časti kníh resp. pokračovania bývajú často silené a nie moc dobré, ale tu príbeh graduje a úžasne sa ešte viac vykresľuje hlavná postava. Ten, kto čítal jednotku (Insomnia), tak musí byť nadšený, predovšetkým postupným odhaľovaním jednotlivých postáv a ich vývojom. Teším sa na uzavretie tejto skvelej trilógie. Autorke ĎAKUJEM za príjemne strávený čas pri mori, ktorý som strávila práve z Hypersomniou.
— Martinus.sk
Bolo to úžasné. Tá kniha mala presne to čaro,ktoré každá kniha potrebuje. To,že sa od nej nedokážete odtrhnúť. Po Insomnii som vôbec nevedela,čo mám čakať.. Hypersomnia ma brutaalne prekvapila ! Teším sa veľmi na tretiu časť..
— Martinus.sk

RECENZIE OD KNIŽNÝCH BLOGGERIEK

Ermen books

"Atmosféra druhého dielu Insomnie sa od toho prvého nelíši iba počasím, ale viacerými faktormi: hĺbavejšou prepracovanosťou, rýchlejšou dynamikou deja a predstavením nových postáv na scéne..."

Head in books

"Knižka bola počas celého čítania pútavá a oceňujem (aj keď zároveň preklínam, lebo sa neviem dočkať pokračovania), že ku koncu bola čoraz napínavejšia a ako čitateľ som sa pri nej ani nestihla nudiť, práve naopak."

Screen Shot 2017-07-06 at 9.33.34 PM.png

Marry's World

"V Hypersomnii sa stretávame s množstvom starých postáv, ale veľa ich aj pribúda. Dokonca sa objavia aj také, ktoré by čitateľ už možno ani nečakal. Každá postava má svoj charakter a pôsobí reálne."

Na krídlach kníh

"Nielenže tam je hlavná dejová línia, ale popri nej sa tvoria aj ďalšie dejové línie. Nakoniec sa všetky spoja a vytvoria dokonalý celok."